Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Przekaż darowiznę dla naszych podopiecznych:

 

1) za pomocą Dotpay:

 

2) za pomocą Paypal:

  

3) lub przelewem na konto:

Fundacja Serce dla Zwierząt
ul. Baborowska 5/76, Warszawa

nr konta: 44 1090 1841 0000 0001 2339 1619 

Dla przelewów z zagranicy:

IBAN: PL44109018410000000123391619

SWIFT: WBKPPLPP

 


 

Robisz zakupy w sklepach internetowych?

Rób to przez serwis FaniMani.pl a określony procent wartości transakcji zostanie przekazany naszym podopiecznym! 

 Jeśli chcesz przygarnąć psa lub kota, najprawdopodobniej jesteś osobą o dobrym, wrażliwym sercu i masz szczerą chęć pomocy zwierzakowi, którego los niejednokrotnie boleśnie doświadczył. To postawa bardzo piękna i godna szacunku. Każdy zwierzak potrzebuje poczucia bezpieczeństwa i przynależności, więc jeśli otoczysz go miłością - odpłaci Ci tym samym.

 

Zwierzę to nie tylko przyjemność, ale również obowiązki, warto więc, by decyzja o jego przygarnięciu była w pełni przemyślana i świadoma. Opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą, którą można po prostu oddać kiedy przestanie nam się podobać; tak samo jak człowiek tęskni i przeżywa każde rozstanie – zastanów się zatem, czy twoja decyzja o adopcji jest przemyślana, czy to tylko twoja chwilowa potrzeba.

Pomyśl, czy jesteś w stanie zapewnić zwierzęciu odpowiednią opiekę? Czy na czas swojego urlopu masz z kim zostawić swojego pupila? Czy stać Cię na zapewnienie swojemu podopiecznemu opieki weterynaryjnej kiedy zwierzę zachoruje? Czy skonsultowałeś z domownikami chęć przygarnięcia zwierzęcia? Czy Ty lub ktoś z Twoich bliskich cierpi na alergię? Zanim podejmiesz decyzję o adopcji zwierzątka, spróbuj na spokojnie odpowiedzieć sobie na te pytania.

Pamiętaj, że zwierzę, które wraca z adopcji cierpi podwójnie, gdyż nie rozumie, dlaczego nagle traci swój dom i ukochanych opiekunów, dlatego to takie ważne, by Twoja decyzja o przygarnięciu pupila była w pełni świadoma i przemyślana. 

Ankiety przedadopcyjne, których wypełnienia wymagamy w procesie adopcyjnym:

Ankieta przedadopcyjna - Koty i kocięta (doc)

Ankieta przedadopcyjna - Psy (doc)

Ankieta przedadopcyjna - Szczenięta (doc)

Wypełnione ankiety prosimy przesyłać na adres adopcje@sercedlazwierzat.org

Informujemy, że wypełnienie ankiety przedadopcyjnej nie jest równoznaczne z adopcją zwierzęcia. Zastrzegamy sobie prawo do wyboru domu dla każdego z naszych podopiecznych. Dla kotów preferujemy domy niewychodzące. W procesie adopcyjnym nie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Umowa adopcyjna, której podpisania wymagamy w procesie adopcyjnym:

Umowa adopcyjna Fundacji Serce dla Zwierząt (pdf)

 

Leczenie, profilaktyka i utrzymanie naszych podopiecznych to ogromne koszty. Podczas adopcji pobieramy tzw. opłatę adopcyjną - zwrot kosztów profilaktyki, jest to dla nas możliwość pokrycia podstawowej opieki weterynaryjnej dla kolejnego zwierzaka.

 

 

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?