Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Przekaż darowiznę dla naszych podopiecznych:

 

1) za pomocą Dotpay:

 

2) za pomocą Paypal:

  

3) lub przelewem na konto:

Fundacja Serce dla Zwierząt
ul. Baborowska 5/76, Warszawa

nr konta: 44 1090 1841 0000 0001 2339 1619 

Dla przelewów z zagranicy:

IBAN: PL44109018410000000123391619

SWIFT: WBKPPLPP

 


 

Robisz zakupy w sklepach internetowych?

Rób to przez serwis FaniMani.pl a określony procent wartości transakcji zostanie przekazany naszym podopiecznym! 

Fundacja obchodzi 5 urodziny :)

Opublikowany 2019/04/29

Drodzy! Fundacja Serce dla Zwierząt 30.04.2019 r. obchodzić będzie piąte urodziny! Urodziny skłaniają nas do podsumowania, do przywołania wspomnień z całego okresu naszej pracy na rzecz zwierząt bezdomnych oraz skrzywdzonych. Zorganizowana zbiórka urodzinowa ma na celu pomoc skrzywdzonym, chorym psom i kotom.

 

W ciągu 5 lat naszej działalności udało nam się pomóc i znaleźć kochające domy 1120 podopiecznym! Rozpiera nas duma! Tym bardziej, że nie prowadzimy schroniska, nie mamy punktu przetrzymań psów czy kotów! 

Działamy tylko i wyłącznie w oparciu o nasze domy tymczasowe, hotele oraz lecznice z nami współpracujące. 1120 to nie tylko pusta liczba! Jest to 1120 szczęśliwych, zdrowych zwierząt, które bez naszej pomocy nie miałyby szans na przetrwanie lub wiodłaby beznadziejne życie za kratami schronisk, punktów przetrzymań, na ulicach lub będąc pod opieką osób, które je krzywdziły.


Nie idziemy na ilość, lecz jakość. To nas wyróżnia! Mamy określone, wysokie standardy, które są konieczne ze względu na dobro zwierząt. Każdy podopieczny Fundacji Serce dla Zwierząt był badany przez weterynarza, odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony, zaczipowany. Dorosłe zwierzaki sterylizujemy i tylko z pełną profilaktyką i aktualną książeczką zdrowia, wydajemy podopiecznych do wcześniej sprawdzonych, dobrych domów. Większość naszych zwierząt potrzebowała poważniejszej opieki weterynaryjnej, specjalistycznych badań i lekarstw, ponieważ głównie skupiamy się na tych najbardziej potrzebujących, niepełnosprawnych, ciężko chorych zwierzętach.


Kochamy to, co robimy! 

Cieszymy się każdym wsparciem, każdą adopcją, każdym zdjęciem z nowego domu. Największe szczęście dla nas to szczęście naszych podopiecznych. Razem z naszymi wolontariuszami tworzymy grupę ludzi, których łączy pasja i przyjaźń. O takiej właśnie fundacji marzyłyśmy!


Dziękujemy Państwu za pomoc i zaufanie. Dziękujemy domom tymczasowym za nieocenioną pomoc, dziękujemy wolontariuszom, bez których byłoby nam niezmiernie ciężko. Dziękujemy lekarzom weterynarii, którzy zajmują się naszymi podopiecznymi. I to w dzień i w nocy! Dziękujemy hotelom, z którymi współpracujemy. Naszym rodzinom, przyjaciołom. I Wam, drodzy Darczyńcy. Wspaniałe metamorfozy oraz adopcje naszych podopiecznych to nie tylko nasza zasługa, ale także Wasza. Bez wszystkich pomocnych ludzi o wielkich sercach nie dałybyśmy rady!


Nie jest nam łatwo pozyskać środki na nasze cele. W związku z tym staramy się przyjmować pod opiekę tyle zwierząt, ile jesteśmy w stanie utrzymać oraz zapewnić im należytą opiekę, by nie popaść w długi. Każda złotówka zebrana na nasze 5 urodziny będzie dla nas ogromną pomocą w ratowaniu bezdomniaków.

Czym się zajmujemy? Między innymi niesieniem pomocy bezpańskim, chorym, cierpiącym i porzuconym zwierzętom, działalnością adopcyjną, wszelkimi działaniami w zakresie zwalczania zjawiska bezdomności zwierząt, w szczególności poprzez propagowanie wiedzy o sposobach ograniczania populacji zwierząt oraz realizację programu sterylizacji i kastracji, upowszechnianiem i ochroną praw zwierząt i wiele, wiele innych!

    

Dziękujemy za każde wsparcie!

- Zarząd Fundacji Serce dla Zwierząt

Sylwia Olechniewicz
Marta Pawlicka

 

 

 

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?