Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Przekaż darowiznę dla naszych podopiecznych:

 

1) za pomocą Dotpay:

 

2) za pomocą Paypal:

  

3) lub przelewem na konto:

Fundacja Serce dla Zwierząt
ul. Baborowska 5/76, Warszawa

nr konta: 44 1090 1841 0000 0001 2339 1619 

Dla przelewów z zagranicy:

IBAN: PL44109018410000000123391619

SWIFT: WBKPPLPP

 


 

Robisz zakupy w sklepach internetowych?

Rób to przez serwis FaniMani.pl a określony procent wartości transakcji zostanie przekazany naszym podopiecznym! 

Trzecie urodziny!

Opublikowany 2017/04/30

Kochani! Dziś Fundacja Serce dla Zwierząt obchodzi trzecie urodziny! :)

W ciągu 3 lat naszej działalności udało nam się pomóc i znaleźć kochające domy 397 podopiecznym! Rozpiera nas duma tym bardziej, że nie prowadzimy schroniska, nie mamy punktu przetrzymań psów czy kotów! Działamy tylko i wyłącznie w oparciu o nasze domy tymczasowe, hotele oraz lecznice z nami współpracujące. 397 to nie tylko pusta liczba! Jest to 397 szczęśliwych, zdrowych zwierząt, które bez naszej pomocy nie miałyby szans na przetrwanie lub wiodłaby beznadziejne życie za kratami schronisk, punktów przetrzymań, na ulicach lub będąc pod opieką osób, które je krzywdziły.

19 zwierząt nadal czeka na adopcję w naszych domach tymczasowych, hotelach a kilkanaście wciąż przebywa i walczy o zdrowie w kilku warszawskich lecznicach.

Nie idziemy jednak na ilość lecz jakość. To nas wyróżnia! 
Mamy określone standardy, które są konieczne ze względu na dobro zwierząt: każdy podopieczny Fundacji Serce dla Zwierząt był badany przez weterynarza, odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony, zaczipowany. 
Dorosłe zwierzaki sterylizujemy i tylko z pełną profilaktyką, aktualną książeczką zdrowia wydajemy podopiecznych do wcześniej sprawdzonych, dobrych domów.

Większość naszych zwierząt potrzebowała poważniejszej opieki weterynaryjnej, specjalistycznych badań, lekarstw. 
Skupiamy się na tych najbardziej potrzebujących dlatego właśnie w trakcie trzech lat działalności kilkadziesiąt zwierzaków musiało pozostać w szpitalach, kilkanaście na intensywnej terapii.

Nie wszystkim niestety udało się pomóc ale zrobiliśmy dla nich wszystko, co było w naszej mocy i na zawsze pozostaną one w naszych sercach. Jednak większość chorych udało się uratować mimo, że niejednokrotnie faktury za leczenie przerastały nasz budżet nigdy się nie poddawaliśmy.

Nie oznacza to jednak, że jest nam łatwo pozyskać środki i są one nieograniczone. W związku z tym staramy się przyjmować pod opiekę tyle zwierząt ile jesteśmy w stanie utrzymać oraz zapewnić im należytą opiekę. Naszym marzeniem jest możliwość pomocy każdemu potrzebującemu bezdomniakowi. Wiemy, że nie jest to realne. Ale zbieramy fundusze byśmy mogli mieć na koncie oszczędności, które ułatwią nam działanie i podejmowanie decyzji, byśmy mogli pomóc jeszcze większej ilości zwierząt.

Miesięcznie średnie obciążenia w 2016 r na cele statutowe fundacji to ok 8 000 zł. Faktury za leczenie, profilaktykę, hotele, karmę, księgowość... Co miesiąc inni potrzebujący, co miesiąc nowe wydatki. By Fundacja mogła prosperować musimy prawie codziennie prosić Państwa o pomoc. Utrzymujemy się tylko i wyłącznie ze zbiórek a za swoją pracę nie otrzymujemy wynagrodzenia - jesteśmy organizacją non - profit.

Razem mamy wielką moc! Bez Was nie byłoby nas. Dziękujemy naszym wolontariuszom, dziękujemy darczyńcom, dziękujemy Tobie - dziękujemy, że jesteś z nami.

Sylwia i Marta

 

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?