Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

 


 

Robisz zakupy w sklepach internetowych?

Rób to przez serwis FaniMani.pl a określony procent wartości transakcji zostanie przekazany naszym podopiecznym! 


 

Kupując w sklepie Lemur przekaż nam swój rabat dzięki czemu będziemy mogli otrzymać karmę dla naszych podopiecznych!

Przekaż darowiznę dla naszych podopiecznych:

 

1) za pomocą Dotpay:

 

2) za pomocą Paypal:

 

 

3) za pomocą Siepomaga.pl:

4) za pomocą Pomagam.pl:

 

5) lub przelewem na konto:

Fundacja Serce dla Zwierząt
ul. Baborowska 5/76, Warszawa

nr konta: 44 1090 1841 0000 0001 2339 1619 

Dla przelewów z zagranicy:

IBAN: PL44109018410000000123391619

SWIFT: WBKPPLPP


ZARZĄD FUNDACJI SERCE DLA ZWIERZĄT

 

Sylwia Olechniewicz

Prezes Zarządu

tel. 516091867

sylwiaolechniewicz@sercedlazwierzat.org

Sylwia ukończyła studia na kierunku turystyka i rekreacja, pracowała jako recepcjonistka a jej ogromną pasją jest pomoc zwierzętom. Szczególnie tym bezdomnym. Wolontariuszka, od wielu lat zaangażowana głównie w pomoc najsłabszym, ciężko chorym, najmłodszym i najbardziej potrzebującym mieszkańcom schronisk. Zajmuje się też szukaniem domów bezpańskim zwierzętom. Niejednokrotnie była mamą zastępczą dla osieroconych, porzuconych szczeniąt i kociąt. Prowadzi dom tymczasowy dla bezdomnych maluchów oraz od dłuższego czasu dla sparaliżowanej suni na wózku inwalidzkim. Interesuje się weterynarią i w tym kierunku zdobywa wiedzę i doświadczenie. Odbywała praktyki w kilku przychodniach weterynaryjnych, zajmowała się również opieką nad pacjentami szpitalnymi w jednej z warszawskich klinik weterynaryjnych. Aktualnie odbywa staż przygotowujący do stanowiska asystenta lekarza weterynarii. Współpracowała z fundacjami pro zwierzęcymi zdobywając doświadczenie, które pozwoliło jej na otworzenie Fundacji Serce dla Zwierząt.

 

Marta Pawlicka

Wiceprezes Zarządu

tel. 506164766

martapawlicka@sercedlazwierzat.org

Marta ukończyła studia inżynierskie na kierunku Zootechnika na Wydziale Nauk o Zwierzętach SGGW w Warszawie. Swoje praktyki zawodowe odbywała m.in. w jednej z warszawskich klinik weterynaryjnych. Od zawsze związana ze zwierzętami, szczególnie z kotami i psami. Współpracowała ze schroniskami dla bezdomnych zwierząt oraz fundacjami pro zwierzęcymi, gdzie zajmowała się m.in. organizacją eventów, koordynowaniem różnego rodzaju akcji i zbiórek, prowadzeniem działań promocyjnych, reklamowych i edukacyjnych oraz skutecznych adopcji. Jest również domem tymczasowym - dotychczas tymczasowe schronienie znalazło u niej kilkadziesiąt zwierząt, którym udało się znaleźć cudowne domy stałe. Dla wielu kociąt była mamą zastępczą. Na co dzień pracuje w jednym z prywatnych centrów medycznych. 

 

Agata Głaczkowska

Wiceprezes Zarządu

tel. 502604717

agataglaczkowska@sercedlazwierzat.org

Agata studiowała na kierunku psychologia-seksuologia. Mama naszego najmłodszego, pięcioletniego wolontariusza Stasia. Od wielu lat pomaga w schroniskach dla bezdomnych zwierząt i fundacjach pro zwierzęcych. Od dziecka jest domem tymczasowym dla bezdomnych zwierząt - psów i kotów. Do niedawna właścicielka 6 przygarniętych zwierząt - 3 psów i 3 kotów, w tym jednego niewidomego. Interesuje się motoryzacją, rajdami samochodowymi. Na codzień pracuje w jednym ze sklepów internetowych jako JPM.

 

 

Monika Machera - Zahorowska

Wiceprezes Zarządu

tel. 609790611

monikamacherazahorowska@sercedlazwierzat.org

Monika ukończyła studia magisterskie na kierunku Ekonomia Turystyki. Dodatkowo technik weterynarii i instruktor jeździectwa. Zwierzaki w jej życiu są od zawsze, w szczególności psy i konie. Od lat czynnie zajmuje się pomocą bezpańskim zwierzętom, związana jest z wieloma fundacjami i schroniskami, jest domem tymczasowym dla najmłodszych psiaków. Na co dzień pracuje jako PMO w korporacji IT.

 

 

 

 

 

 

 

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?