Skarpetek

Skarpetek

Skarpetek to 2 letni kotek. Ma bardzo smutną przeszłość. Miał dom i był ukochanym kotem dzieci, które i on bardzo kochał. Wydawałoby się, że niczego mu nie brak a każdy kot marzy o takiej rodzinie. Niestety okazja wyjazdu za granicę doprowadziła rodziców do haniebnego czynu… do wyrzucenia kota na ulicę! Skarpetek, zagubiony i przerażony przetrwał 3 tyg tułaczki. Trafił do naszej fundacji dzięki Panu Stanisławowi, który kiedy dowiedział się o zaistniałej sytuacji poszukiwał kota noc i dzień.
Skarpetek bardzo odchorował stresy. Myśleliśmy, że go stracimy… Na szczęście udało się! Obecnie jest zdrowy i zadomowił się w Przychodni w której tymczasowo mieszka.
Unika konfliktów z innymi kotami. Ma kilka zaufanych osób, do których namiętnie gada i się tuli 😀 Ale z dużym respektem odnosi się do obcych sobie ludzi. Na pewno podczas adopcji potrzebować będzie dużo czasu na zadomowienie. Nie ma w sobie cienia agresji. Jest mądry, bystry ale nie należy do kocich psotników. Oczywiście jak każdy kot czasem coś nabroi ale nie jest to typ „żywego srebra”.
Polecamy do adopcji dla osób z ustabilizowanym życiem, odpowiedzialnych i pełnych miłości, empatii i zrozumienia.
Testy fiv/felv ma ujemne, korzysta z kuwety. Jest wykastrowany. Odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany.
Warszawa
Tel w sprawie adopcji 516 091 867 (proszę o sms gdy nie odbieram)
mail: adopcje@sercedlazwierzat.org