Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Przekaż darowiznę dla naszych podopiecznych:

 

1) za pomocą Dotpay:

 

2) za pomocą Paypal:

  

3) lub przelewem na konto:

Fundacja Serce dla Zwierząt
ul. Baborowska 5/76, Warszawa

nr konta: 44 1090 1841 0000 0001 2339 1619 

Dla przelewów z zagranicy:

IBAN: PL44109018410000000123391619

SWIFT: WBKPPLPP

 


 

Robisz zakupy w sklepach internetowych?

Rób to przez serwis FaniMani.pl a określony procent wartości transakcji zostanie przekazany naszym podopiecznym! 

Nasi wolontariusze :)

wolontariusze@sercedlazwierzat.org

 

Jaśmina Dargiel

Kociara, tłumaczka, miłośniczka sportu. Do Fundacji trafiła po adopcji kota Tajfuna, który chętnie dzieli się z tymczasami posłaniem i miseczką. 

 

 

 

 

 

 

 

Marta Jakoniuk

 

 

 

 

 

 

 

Anna Jędrych

Studentka Psychologii, pisarka-amatorka, niepoprawna optymistka, uparta marzycielka. Zakochana w zwierzętach, gotowa oddać im swój czas i całe serce. Wpatrzona w swojego psa, od którego codziennie uczy się bezinteresownej miłości, niczym niewzruszonego oddania i najprostszych radości. 

 

 

 

 

 

 

Beata Koziarska

Organizator turystyki biznesowej i podróży motywacyjnych dla firm. Miłośniczka psów od zawsze. Od 2011 za sprawą adopcji suni Luny a potem Heli i Saby ze schroniska złapała bakcyla i już nie potrafi żyć bez wolontariatu - z potrzeby serca. Wspiera Fundację m.in. będąc domem tymczasowym dla psów i kotów.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Małgorzata Mrówka

Od dzieciństwa marzyła, by mieć psa. Pomagała kotkom i pieskom znalezionym w piwnicach i biegającym bezpańsko po osiedlu. Marzenie spełniło się dopiero w liceum, kiedy to dostała upragnionego szczeniaczka - prześlicznego owczarka niemieckiego. Od tego czasu ma "świra" na punkcie tej rasy. 2 lata temu adoptowała z rodziną najkochańszą sunię pod słońcem-oczywiście ONkę ;) Wtedy też zainteresowała się działalnością fundacji pomagających zwierzętom. Przez jakiś czas była e-wolontariuszem, by potem trafić w szeregi Fundacji Serce dla Zwierząt. 

 

 

Dorota Sętowska

 

Kinga Rogowska

Studentka filologii polskiej o specjalizacji redaktorsko-wydawniczej, w wolnym czasie zajmująca się fotografią. Miłośniczka zwierząt od kiedy pamięta, w szczególności oddana psom. Sama ma szczeniaka o imieniu Cynamon, który towarzyszy jej w umieszczaniu ogłoszeń o adopcji. Los zwierząt jest dla niej bardzo ważny, dlatego w miarę możliwości angażuje się w wolontariat. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Justyna Zielińska

Kocha zwierzęta odkąd pamięta. Od najmłodszych lat stara się pomagać zwierzakom jeśli tylko może. Kiedyś właścicielka znalezionej kotki, dziś podrzuconej szczurzycy. Razem w wolontariuszką Kasia studiuję psychologię zwierząt ( co prawda jest na specjalizacji z koni, ale interesuję się również zachowani innych zwierząt). Chętnie pomaga również jako wolontariusz przy zawodach jeździeckich. Po cichu marzy, że każdemu zwierzakowi uda się znaleźć ciepły i kochający dom. Justyna zajmuje się wszelkimi sprawami związanymi z adopcjami wirtualnymi.

 

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?