Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Przekaż darowiznę dla naszych podopiecznych:

 

1) za pomocą Dotpay:

 

2) za pomocą Paypal:

  

3) lub przelewem na konto:

Fundacja Serce dla Zwierząt
ul. Baborowska 5/76, Warszawa

nr konta: 44 1090 1841 0000 0001 2339 1619 

Dla przelewów z zagranicy:

IBAN: PL44109018410000000123391619

SWIFT: WBKPPLPP

 


 

Robisz zakupy w sklepach internetowych?

Rób to przez serwis FaniMani.pl a określony procent wartości transakcji zostanie przekazany naszym podopiecznym! 

 

W tym roku jest bardzo dużo burych kociaków. Pod naszą opieką obecnie jest kilkanaście takich kociąt... Niektóre z nich są już gotowe do adopcji. Niestety od długiego czasu przebywają w domach tymczasowych blokując miejsce kolejnym potrzebującym... a nie ma w ich sprawie żadnych telefonów. Dlaczego? Bo są bure? Zwykłe? Brzydkie? Czy to, że są bure oznacza, że są gorsze? Przecież to takie same kociaki jak każde - może tylko mniej oryginalne niż rude, czy szylkretki... Tak samo kochają, tak samo mruczą... Niczym, oprócz koloru futerka się nie różnią. Czy to, że natura obdarzyła je futerkiem burym pręgowanym sprawia, że takie kociaki nie zasługują na szczęście, na kochający dom?
Zaczynamy akcję ADOPTUJ BURASKA. Chcemy promować adopcje kotów bez względu na kolor futra, ale za to ze względu na wielkie, mruczące serduszko, które potrafi kochać tak samo jak każdy inny kot! Adoptuj burasa. Pozbądź się stereotypów o zwykłości burego kota. Każdy buras jest inny. Każdy jest wyjątkowy. Każdy ma inne pręgi czy odcień burości, każdy ma też inny charakter. 

Pomóżcie buraskom znaleźć szczęśliwe domy... Opowiadajcie znajomym, że burasy są super. Udostępniajcie nasz apel. Sami również przekonajcie się, że "zwykły" buras może być niezwykły.


Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?